Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosna odsłania brud na ulicach Lublina (Wasze zdjęcia)

Utworzony przez mieszkaniec, 12 kwietnia 2013 r. o 14:54 Powrót do artykułu
liże sobie ja ...a[quote[s] name='Radny' timestamp='1365781755' post='758059'] Ogólnie to miasto nasze jest całe zasrane psimi klocami,pytam się gdzie jest straż wiejska ?????[/s] [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na Skłodowskiej kierowcy nadal będą parkować na trawnikach, zwłaszcza od strony NOT-u, to trawa na pewno nie wyrośnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psie gówno w całym lublinie. a feee, człowiek człowiekowi psem, a raczej psim gównem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na osiedlu jest duży śmietnik. Zapraszam wszystkich ciulow do przywożenia swoich brudów, za wywóz których płace ja i moi sąsiedzi. Już teraz regularnie przyjeżdżają z obcymi rejestracjami (wille wokół Lublyna) eleganccy "panowie" czytaj dziady w eleganckich limuzynach i wyładowują po kilka dużych czarnych worków swojego barachła. następnym razem sfotografuje ich rejestracje swoim komórkowcem i wyśle gdzie się da. Szczególnie spodobał mi się alegancki facio ze srebrnego mercedesa vita numer rejestracyjny LUB .... , a nie chce mi sie teraz pisać, może w następnym odcinku. Ale swoją drogą stać na mercedesa vito , a nie stać na umowę ze śmieciarzami. Jak mówili przed wojną - jak stać na konia to i na uzdę, ale teraz to narobiło z dziadów panów, co srają swoim mniej sytuowanym bliźnim na wycieraczki. CD w następnym odcinku. pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo studentki dzienniokarstwa. To jest właśnie temat na dziś. Bedą z was medialne wyjadaczki. jestem z was dumny, dziewczyny zuchy. Macie moje 100% poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeszedłem chodnikiem ul Narutowicza od Kom Woj Policji do Teatru Osterwy. Chodniki są w stanie opłakanym. Można się zabić. Nie chodzi o brud, a o fatalną nawierzchnię. Zapadające się płytki chodnikowe, kałuże. Współczuję tym co chodzą tędy częściej niż np. raz na 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pokazany stan społeczeństwa i kultury szanownych PAŃSTWA LUBELAKÓW:Przecież te psie gówna,pety papierosów i wszystkie inne odpadki leżące na ulicach i placacach nie spadły razem ze śniegiem.Tak wyglądają mieszkańcy Lublina,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobiasz napisał:
To jest pokazany stan społeczeństwa i kultury szanownych PAŃSTWA LUBELAKÓW:Przecież te psie gówna,pety papierosów i wszystkie inne odpadki leżące na ulicach i placacach nie spadły razem ze śniegiem.Tak wyglądają mieszkańcy Lublina,.
Gdzie jest straż wiejska??? Pomijając kulturę i obowiązki właścicieli piesków,to pytam się gdzie oni są ??? Nie reagują, nie dość skutecznie karają,to teraz obowiązkowo wiadra, rękawice i sami do oczyszczania naszego kochanego miasta !!! Płacić tylko i wyłącznie od uzyskanego kilograma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,to,to by im bardzo dobrze zrobiło.Wyciągając te tłuste brzuchy z za swoich biurek,i oderwanie się od codziennej pracy biurowej jak i tej związanej z łapankami na kierowców, z fotoradarami, obróbką potem zdjęć.Komendant powinien im ogłosić taki DZIEŃ DLA ZIEMI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to człowiek był pewien że jak miasto nie było posprzątane w okolicy Świąt Wielkanocnych - przynajmniej po łebkach to NAPEWNO na 1-go maja będzie "wyczyszczone".teraz żadne uroczystości nie są w stanie zmobilizować miasta do sprzątania.Może zróbmy tak: OKOLICE RATUSZA NIECH BĘDĄ SPRZĄTANE OSTATNIE TZN. gdy posprzątane będzie wcześniej całe miasto!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna odsłoniła przede wszystkim psie odchody - a fe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych zdjęciach jest głównie brudny śnieg i tylko trochę śmieci wyłążących spod niego - zobaczcie na pętlę autobusową przy Paderewskiego, tam to dopiero syf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle postawione pytanie bo powinno być - gdzie w Lublinie jest czysto ???!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...